ГОЛЕМА НЕСРЕЌА носи Февруари за овие хороскопски знаци

admin22

Припадниците на овие три хороскопски знаци нема да имаат среќа во љубовта во наредниот период

ОВЕН

До крајот на февруари не се впуштајте во било каква посериозна врска, затоа што ѕвездите не се на ваша страна наредниот месец. Почекајте го март за љубовни авантури, работите драстично ќе се променат.

РИБИ

За оние коишто се во врска треба особено да внимаваат во првата половина на февруари. Заборавете на времето поминато со друштвото, ако продолжите да го игнорирате партнерот, многу е веројатно да следува конечно разидување. Оние во брак да внимаваат на малите нешта и да не забораваат дека еден гест значи навистина многу.

БЛИЗНАЦИ

Бидете трпеливи со вашите емотивни партнери. Сега не е време за отпочнување на било какви конфликти, едноставно треба двапати да размислите пред да делувате.

Loading...
Next Post

Ноќеска ќе има силни врнежи од снег: каде ќе бидат најсилни читајте....

Во главниот град во овие моменти започна да паѓа снег. Според прогнозата до крајот на денот во поголем дел од земјава ќе се формира снежна покривка, а во западните делови позначително ќе се зголеми. Локалните врнежи од снег во вечерните и ноќните часови ќе се прошират насекаде, а позастапени и […]