Имав СРЕЌЕН БРАК И ТРИ ДЕЦА, но едно утро ми се појави вест кој ми го уништи животот

admin22
loading...

TikTok е платформа што корисниците сè повеќе ја користат како место каде споделуваат невообичаени животни искуства, но и драми и бизарни ситуации низ кои поминале …

Во моментов, постои актуелен предизвик во кој на Тик Ток зборува за тоа како откриле дека нивните -сопружниците или партнерите изневеруваат, а една особено шокантна приказна ја раскажа Американката Ејми Адисон.

Ејми објасни во неколку видеа како открила дека е измамена, но и како се соочила со сопругот, а нејзините снимки ги погледнале околу милион луѓе.

Таа ја дозна вистината за прељубата пред 10 години читајќи соопштение за раѓање на дете во еден весник, а идентитетот на таткото се совпадна со специфичното и ретко име и презиме на нејзиниот сопруг.

„Во тоа време, можете да ги објавите вестите во весникот за раѓањето на детето – името на родителите, полот на бебето, датумот на раѓање и породилното одделение.

Го видов името на мојот сопруг и име на друга жена“, ја започна својата приказна. побара информации на веб-страницата на споменатата болница.

„Го напишав неговото и нејзиното име и навистина – неколку дена пред тоа добија момче. Но, тоа не е сè, година и пол пред тоа добија и девојче. Така дознав дека ме изневерува“, откри ова Тиктокерката.

Ејми, која имала три деца со нејзиниот сопруг, веднаш откако дознала дека има паралелен живот, ги спакувал куферите и со децата отишол во хотелот.

Таа рече дека дури по ова знаење сфатила дека има многу индикатори дека нешто не е во ред, што дотогаш ги игнорирала.

Денес, оваа мајка е во среќен брак со друг маж, со кого има уште едно дете.

Loading...
Next Post

Запознајте ги сите деца на Аркан - Нема да ви се верува кога ќе слушнете што работат!

Освен најпопуларните Анастасија и Вељко, од бракот со Цеца, Аркан има уште неколку деца. Имаше шест деца од два брака, четири од првиот брак со Наталија Мартиновиќ и две со Светлана Цеца Ражнатовиќ. Жељко Ражнатовиќ Аркан зад себе остави големо потомство од девет деца, што ги имаше со пет различни […]