КАКВА ТРАГЕДИЈА: Mомче кое лежело невино во затвор, по излегувањето загина во земјотресот

admin22
loading...

По катастрофалниот земјотрес во Албанија регионот буквално се тресе на секој час, а атмосферата во Драч буквално е застрашувачка и жртвите се бројат секој миг.

Младиот Кристијан Печи утрово е идентификуван како една од осумте жртви кој загина во земјотресот кој утрово го погоди градот во 3 часот и 54 минути и беше со јачина од 6.3 степени по рихтер.

Репортерката на емисијата „Боом“ Аријана Лоче на својот Фејсбук профил сподели фотографија на која напиша дека момчето пред само пет месеци е пуштен од затвор каде лежел како невин. За жал ова младо момче не успеа долго да и се радува на слободата, а во својот пост новинарката изразува и сочувство до семејството.

Loading...
Loading...
Next Post

На неколку хороскопски знаци утре ќе им се насмевне среќата

Oвен Подготвени сте да направите нешто за добра работа и да заработите пари. Бик Треба да размислите пред да направите нешто. Близнаци Некои работи што треба да ги направите сами, ангажирајте се повеќе отколку што сте планирале, што може да резултира во нервна напнатост на крајот на денот. Рак Размислете […]