МАРТ Е ВАШ МЕСЕЦ: Еве кои хороскопски знаци да очекуваат луда љубов

admin3

Да се сака и да се биде сакан е најубавото чувство. На поединечни припадници на зодијакот ѕвездите во месец март ќе им бидат повеќе од наклонети по ова прашање.

ШКОРПИЈА

Шкорпиите ги очекува романса, сензуалност, флертови, погледи.

Имате можност да запознаете нова љубов. Бидете внимателни, немојте премногу да потрошите на излегување и забава бидејќи парите и љубовта во овој период на одат под рака.

Ако сте во сериозна врска избегнувајте да се впуштате во љубовни игри настрана. Тоа ќе и наштети на врската.

ВОДОЛИЈА

Уживајте во овие магични денови. Љубовта е во воздухот и вашата умешност е силна во љубовниот живот.

Но вие повеќе ќе бидете фокусирани на материјалната страна на животот. Тоа може да значи и дека со партнерот делите материјален интерес.

На љубовната ситуација во текот на март влијаат и комуникацијата и патувањата.

РИБИ

Март е ваш месец на сите полиња вклучувајќи го и полето на љубовта. Во овој период ќе зрачите со топлина, енергија и страст.

Влијанието на планетите овој месец го прават идеален за Рибите кога станува збор за љубовта. Се што ќе барате, ќе добиете.

Loading...
Next Post

(ВИДЕО) Манчевски: „На нивните лица имаше жед за крв, а на нашите – жед за живот“

TВ Канал Вис во четири продолженија прави ретроспектива на настаните што се случуваа на 27 април, 2017 година во Собранието. Канал Вис овој серијал го прави со директни сведоци на лице место, меѓу кои Зоран Заев, Оливер Спасовски, Дамјан Манчевски…, а велат покрај нивните обиди не добиле повратен одговор да […]