Невеста средe венчавка легна на подот- Кога ќе го видите младоженецот, се ќе ви биде јасно!

admin22
loading...

Џесика темелно си ја испланирала венчавката. Фустан, цвеќе, ресторан… Како и секоја невеста, сакале еден посебен ден во друштво на блиските.

Професорката по теологија од Индијана го посветила својот живот на црквата, па и не не чуди нејзината идеја да се омажи за Исус Христос.

Џесика Хејс, која предава во едно средно училиште во Индијана, одлучила да се венча за Исус. Таа на церемонијата која се одржала на 15. јули се заколнала на верност кон творецот.

Станала една од 200 жени во Америка кои се заколнале на вечна невиност.

Loading...
Next Post

Филипче ја прекина прес-конференцијата и му помогна на момчето кое побара помош од него

Прес-конференцијата на министерот за здравство Венко Филипче и неговиот заменик Илир Хасани за момент беше прекината од случаен посетител во близина на салата Борис Трајковски кој замоли за помош за тешко болен пациент. -Го извадиме од дома не може повеќе да чекаме, дали овој човек може да го оствари правото […]