ОБЈАВЕН ДАТУМОТ НА ПОЧЕТОК НА ЅВЕЗДИТЕ НА ГРАНД: Откриено кој ќе биде во жирито

admin3
loading...

Снимањето на емисијата „Ѕвезде Гранда“ ќе продолжи наскоро и покрај гласините дека снимањето ќе биде прекинато.

Прашање е само која телевизија ќе ја емитува оваа шоу програма, а во игра се телевизиите „Прва“ и „Пинк“.

Имено, веќе на 26 септември Цеца Ражнатовиќ, Ана Бекута, Вики Миљковиќ, Марија Шерифовиќ, Снежана Ѓуришиќ, Ѓорѓе Давид и Драган Стојковиќ Босанац ќе седнат на своите столчиња и ќе ја започнат новата сезона.

Loading...

Исто така, заврши и аудицијата за нови и стари кандидати.

Loading...
Next Post

Доаѓаат многу тешки денови за овие TPИ знаци од 3одијакот!

Следните месеци ќе бидат финансиски многу предизвикувачки за некои хороскопски знаци. Астролозите истакнуваат дека немањето добар инвестициски план, долгови и неразумни трошоци ќе доведат до низа финансиски проблеми кои ќе траат до крајот на есента. Овен Овој знак ќе има сериозни финансиски проблеми во наредните месеци. Месеците октомври и ноември […]