Овие 2 хороскопски знаци се кошмарни љубовници!

admin22
loading...

Секоја дама цел живот се сеќава на своите страсни љубовници. Тие се огнени, душевни, понекогаш не толку нежни, но секако светли и тешко се забораваат.

Сепак, има мажи на кои сексот не им е приоритет. Не сакаат тоа да го прават често, а кога го прават тоа не е за да им удоволат на партнерите, туку на самите себе. Тие се себични во кревет и кошмар за секоја жена.

Еве кои се најлошите љубовници во зодијакот:

Loading...

Јарец

Се разбира, секое правило има исклучок. Но, мажите од овој знак се изградени егоисти. Толку им е важно да работат напорно и да заработат пари што не им требаат екстравагантни секс шоуа. Сакаат да се задоволуваат себеси и не се особено внимателни кон партнерот.

Девица

Девиците можат многу да му дадат на семејството, но во кревет играат само за себе. Тие се страствени љубовници, но „јас“ е на пиедестал и ретко кој може да застане над него.

Претставниците на овој знак ги маѓепсуваат партнерите со добри игри во кревет, но нивната цел е само да се претстават на ниво. Тие не го држат партнерот задоволен, но тоа го прават толку добро што и да сакаат нивните момчиња, не можат да се пожалат.

Loading...
Next Post

ВАШЕТО ТЕЛО СЕ ОБИДУВА ДА ВИ КАЖЕ НЕШТО: Дали се будите помеѓу 03 и 05 часот

Телото е неверојатен механизам. Во него за време на спиењето се случуваат бројни хемиски реакции и промени, а многу се поврзани со работите што ги правиме во текот на денот. Ако се будите ноќе во исто време или не можете да заспиете, дознајте ја вистинската причина и дознајте што ви […]