ОВИЕ ТРИ ХОРОСКОПСКИ ЗНАЦИ ТРЕБА ДА ВНИМАВААТ! Следи период кој за нив ќе биде вистински ПРЕДИЗВИК!

admin22
loading...

Некои хороскопски знаци ќе имаат вистински предизвик во периодот од 20 до 26 септември, бидејќи ќе се соочат со разни настани.


Лав

Многу е веројатно дека не сте биле многу добро расположени во последните недели. Вие сте многу оптимисти, но исто така сте доста нетолерантни кога имате лоши денови. Таа ваша нетолеранција ќе биде на врвот оваа недела, затоа бидете внимателни.


Можно е да добиете лоши вести – не трагични или опасни, туку нешто што лично ќе ве разочара, како, на пример, откажување на планот што сте го смислиле во детали.

Можете дополнително да се уништите оваа недела со негативна реакција на оваа вест, а потоа да создадете поголема негативност околу себе со верување дека лошата работа е промената на плановите што се случиле.

Советот е да се обидете да не ги сфаќате лошите вести што ги добивате трагично – на тој начин барем ќе ги ублажите негативните аспекти што ви ги носи оваа недела.

Советот е да се обидете да не ги сфаќате лошите вести што ги добивате трагично.


Вага

Најверојатно ќе бидете разочарани оваа недела. Имено, можеби сте очекувале нешто, нешто што зависи од друга личност, која ви изгледала сигурна. Немавте причина да мислите поинаку, па надежта се роди во вас.


Меѓутоа, таа личност ќе ве разочара, ќе ја уништи вашата надеж и потоа ќе бидете многу вознемирени и негативни. Сепак, не дозволувајте да бидете разочарани премногу долго, ќе помине и оваа недела.

Водолиите ќе бидат крајно креативни оваа недела


Водолија

Ќе бидете исклучително креативни оваа недела – одлични идеи, одлични проекти, ви се чини дека ништо не може да ви застане на патот. Но, грешите …


Нешто слично ќе ви се случи кога писателите ќе имаат блокада – започнувате одлично, имате генијални идеи, а потоа не можете да се движите со денови, не сте креативни, ниту пак сте продуктивни.

Оваа недела ќе имате големи и убави идеи, но нема да најдете начин да ги искажете, ќе се чувствувате заробено.

Пред да започнете да очајувате поради тоа, запомнете дека овие идеи ќе постојат и следната недела, кога вашата креативност ќе биде на завидно ниво, па ќе можете подобро да ги искажете.

Loading...
Next Post

МЕСЕЧЕН ХОРОСКОП ЗА ОКТОМВРИ 2021 ГОДИНА: Еден знак да се пази од измами

Откријте што предвидува месечниот љубовен хороскоп за октомври 2021 година за вашиот знак! Месечен љубовен хороскоп за октомври 2021 година! Овен Сонцето во Вага се прилагодува на хармонија, смиреност и компромис. Време е да се ослободите од работите што ја уништуваат среќата. Првиот период од месецот е одличен за решавање […]