(ФОТО) ХАЛИД БЕШЛИЌ е во брак со убава русокоса, нејзиното име е СЕЈДА: Сега покажа како таа изгледа

admin22

Халид Бешлиќ (20 ноември 1953) е еден од најпознатите пејачи на народна музика од Босна и Херцеговина. Со музика почнал да се занимава уште во раната младост. Настапувал на училишните и останатите маалски културни приредби. По отслужувањето на во ената обврска се преселил во Сараево и пеел по тамошните ресторани […]

СЕ ВО МОЈОТ ЖИВОТ ИМ ДАДОВ НА ДЕЦАТА, СЕГА ЕДВАЈ ПРЕЖИВУВАМ: Еве како ми враќаат денес!

admin3

Не успеав ли да ги воспитам моите деца правилно? Каков однос имате со вашите родители? Дали им помагате и колку? Почнавме да размислуваме за ова прашање откако најдовме поразителна исповед на пензионерка, мајка на две деца во добра финансиска состојба … „Имам возрасен син и ќерка. Јас и мојот сопруг […]

БОГАТСТВО ЗА ОВИЕ ХОРОСКОПСКИ ЗНАЦИ ДО 3 ОКТОМВРИ! Парите доаѓаат – проверете дали ќе се збогатите

admin22

Астролозите се согласуваат дека периодот од 27 септември до 3 октомври е одличен за пари за одредени знаци. Проверете дали сте меѓу нив Лав Оние кои се занимаваат со градежништво, архитектура и недвижен имот ќе бидат најсреќни со пари. Ако активностите на Лавовите се поврзани со недвижен имот и градежништво, […]

3 хороскопски знаци чии желби ќе се исполнат до 30 октомври!

admin22

Кога Марс влезе во знакот Вага на 16 септември, влеговме во период на хармонија и романтика. Оваа ситуација ќе продолжи до 30 октомври, кога Марс го продолжува својот пат кон Скорпија. Марс во Вага се карактеризира со мирна внатрешна енергија, има потреба од интимност и љубов, а во исто време […]

ПРВИ ЗНАЦИ НА ДЕЛТА СОЈОТ: Докторка открива се за симптомите, еве што не смеете да игнорирате!

admin22

Докторката објасни дали симптомите на инфекција со вирус на делта се разликуваат од симптомите предизвикани од други варијанти на вирусот! Варијантата на делта на коронавирусот е повеќе заразна од претходните, а прашањето што многумина сега го поставуваат е – дали симптомите на инфекцијата се промениле? „Меѓутоа, се чини дека постојат […]

Д-р Дејан Докиќ соопшти убави вести за сите кои прележале Ковид 19

admin22

За смр тноста од ковид, работата е многу дискутабилна. Меѓутоа, моето лично мислење, со целокупното мое познавање на имунологијата од 35 години е дека сè е до имуниот систем. Сè е до наследниот генетски фактор. Ако ние имаме организам со добар имунолошки систем, независно од тоа на која возраст е, […]

Карлеуша вети, Цеца исполни! Таа изненади една жена од публиката

admin3

Цеца Ражнатовиќ ги воодушеви сите. Познатиот пејач Ѓорѓе Давид вчеравечер се јави лајв од својот дом на Истаграм каде зборуваше за новата сезона од музичкото натпреварување „Ѕвездите на Гранд“, па го прокоментира жирирањето на Цеца Ражнатовиќ. Цеца е некој кој донесе целосно нова боја, различна и многу интригантна. Таа е […]

Голема cpeќа викендов ќе ги тресне од земја овие хороскопски знаци!

admin22

strong>Јарец Најважните случувања за неделава, ќе ви се токму викендов. Затоа, не чудете се многу на приливот на приход кој ќе го добиете. Наместо тоа, отидете некаде на патување со партнерот. Ако имате големи планови за викендов, имајте на ум дека нема да можете да постигнете сè. Подготвени сте целосно […]

НОЕМВРИ ЌЕ БИДЕ НАЈЛОШИОТ МЕСЕЦ ЗА ОВИЕ ЗНАЦИ: Злобниците ќе ви „работат зад грб“, а еден знак ќе мора да се посети лекар

admin22

Рускиот астролог Павел Глоба ги откри деталите за месечниот хороскоп за ноември. Популарниот астролог Павел Глоба откри дека ноември ќе биде многу проблематичен за одредени знаци на Зодијакот. Неодамна, Глоба откри и кој ќе профитира во следниот месец. И еве ги знаците СО лоша среќа во ноември … Шкорпија Астрологот […]

Павел Глоба: Овие хороскопски знаци во октомври ќе уживаат невидена среќа

admin22

Популарниот руски астролог Павел Глоба ги истакна хороскопските знаци кои во октомври ќе уживаат невидена среќа. Според него, овој месец ќе донесе значајни и драматични позитивни промени во нивниот живот. Среќата ќе им се насмевне и во финансиската и во која било друга сфера што има врска со материјалното. Астрологот […]