НОВЧАНИКОТ ИМ Е СЕКОГАШ ПОЛН, НЕ ЗНААТ ЗА СИРОМАШТИЈА: Овие хороскопски знаци знаат да заработат пари – штедат подобро од банката

admin3

Ова се најштедливите хороскопски знаци! Секој различно се однесува кон парите: некои нервозно одвојуваат поголем дел од својата плата од страна, додека други неуморно трошат импресивни суми за тековни задоволства. Кои се најекономичните хороскопски знаци? Бик Бикот може да се каже дека е еден од најсигурните знаци кога станува збор […]

КОЈ НЕМА ДА СЕ ВАКЦИНИРА ПОСЛЕ ОВОЈ ТЕКСТ, ТОЈ ИМА ГОЛЕМ ПРОБЛЕМ! Oвој млад доктор ќе ви ги ОТВОРИ ОЧИТЕ!

admin22

Алмир е роден 1993 година во Пријепоjeе, а гимназијата и постдипломските студии ги заврши во Сараево. Честопати имаме можност да слушнеме различни мислења за вакцинацијата, и меѓу пријателите и семејството и во различни медиуми. Меѓутоа, темата дали и зошто се врши притисок врз луѓето да се вакцинираат против короната е […]

Не ни бил на свадба, но мора да плати! Луѓето се ЗГРОЗЕНИ од потегот на оваа невеста – еве што испрати таа кај гостинот

admin3

Основните трошоци за една свадба се горе-долу истите: венчаница, костум, покани, прием и храна, фотограф и музика. Но, тоа не се единствените. Многу парови забораваат дека има и поситни трошоци, кои кога ќе се стават на едно место и не се толку мали колку што се чини. Еве за што […]

Им се насмевнува богатство: Хороскопски знаци кои имаат најголеми шанси да станат милијардери

admin22

Според астрологијата, некои хороскопски знаци имаат поголеми шанси да се збогатат. Според анализата на листата на Форбс за жени кои сами заработиле милијарда, се покажало дека некои хороскопски знаци имаат поголеми шанси да станат милијардери во текот на животот. Еве за кои хороскопски знаци станува збор: Јарец Не е изненадувачки […]

(ФОТО) СЕ СЕЌАВАТЕ ЛИ НА МАРКО ОД „ПИНКОВИ ЅВЕЗДИЧКИ“: Погледнете како изгледа денес, ќе се изненадите колку се променил

admin22

Марко Бошњак, момче кое фасцинираше милионска публика на натпреварот „Пинкови ѕвездички“ пред пет години, кога победи во втората сезона. Во текот на целиот натпревар покажа вонсериски талент и неретко успеваше да предизвика солзи во очите на членовите на жирито. Марко беше засакан заради неговиот одличен глас, но и шармот кој […]

ФИНАНСИСКИ ХОРОСКОП ЗА ОКТОМВРИ: Прави среќници, овие 3 хороскопски знаци ќе добијат големи пари

admin22

Познатиот руски астролог Павел Глоба откри кои знаци ќе постигнат огромен успех во областа на финансиите и бизнисот во наредниот месец. Како што тој вели, сосема одеднаш, ќе им се случи неочекувано богатство, и еве ги знаците за кои станува збор. Овен Овенот ќе биде еден од најсреќните хороскопски знаци […]

Марина Туцаковиќ ја напиша својата ПОСЛЕДНА песна за НЕА: И требаа само 20 минути!

admin3

Пејачката откри дека песната е создадена за 20 минути Текстописецот Марина Туцаковиќ почина на 68 -годишна возраст, а нејзината см рт погоди многумина. Таа пред неколку дена беше примена во приватна болница во Белград, а откако лекарите утврдија дека е позитивна на Ковид-19, беше префрлена во ковид-болницата „Драгиша Мишовиќ“. Таму […]

МЕСЕЧЕН ХОРОСКОП ЗА ОКТОМВРИ 2021 ГОДИНА: Еден знак да се пази од измами

admin22

Откријте што предвидува месечниот љубовен хороскоп за октомври 2021 година за вашиот знак! Месечен љубовен хороскоп за октомври 2021 година! Овен Сонцето во Вага се прилагодува на хармонија, смиреност и компромис. Време е да се ослободите од работите што ја уништуваат среќата. Првиот период од месецот е одличен за решавање […]

ОВИЕ ТРИ ХОРОСКОПСКИ ЗНАЦИ ТРЕБА ДА ВНИМАВААТ! Следи период кој за нив ќе биде вистински ПРЕДИЗВИК!

admin22

Некои хороскопски знаци ќе имаат вистински предизвик во периодот од 20 до 26 септември, бидејќи ќе се соочат со разни настани. Лав Многу е веројатно дека не сте биле многу добро расположени во последните недели. Вие сте многу оптимисти, но исто така сте доста нетолерантни кога имате лоши денови. Таа […]

Ѕвездите им се наклонети: Наредните три години овие хороскопски знаци ги очекува многу среќа и успех

admin22

Овие шест знаци ќе имаат повеќе среќа од другите Овен Овните со години работат напорно, но како никој да не ја забележува нивната работа, а камоли да ја наградува. Сепак, тркалото конечно се врти во ваша корист на неколку различни нивоа. Оние кои сакаат да го прошират своето семејство конечно […]