Петар Грашо заврши во болница – Еве во каква состојба е!

admin22
loading...

Менаџерката додаде дека се е во ред со Хана и нејзината ќерка Алба.

Популарниот пејач Петар Грашо завршил во болница, а веста ја потврди и неговата менаџерка.

„Индекс.хр“ објави дека на Грашо поради напорен распоред и брзо темпо на живот му паднал имунитетот.

„Прими витаминска инјекција и не станува збор за посериозна ситуација“, кажа менаџерката Мартина Подгорски.

Пејачот Петар Грашо итно бил примен во болница, а овие наводи ги потврди и неговата менаџерка Мартина Подгорски.

Да потсетиме, Хана Хуљиќ и Петар Грашо пред неколку дена станаа родители по првпат. Хана го напушти сплитското породилиште на крајот на јули. Таа беше придружувана од својата мајка Вјекослава Хуљиќ.

Инаку, За нивната љубов се дозна во октомври 2020 година, недолго откако пејачот ја прекина 24-годишната врска со Данијела Мартиновиќ.

Грашо и Хана го кажаа судбоносното „да“ на 19 февруари во сплитската црква „Св. Доминик“ – парот се заколна на вечна љубов пред членовите од најблиското семејство, како и кумовите.

Пејачот неодамна стана татко на малото девојче Алба, а сите случувања околу него, брзиот живот и малку одмор предизвикаа пад на имунитетот на пејачот, поради што отишол на лекар и морало да прими инфузија.

Да потсетиме, Хана Хуљиќ се породи на 17 јули, иако сите го очекуваа 23. Нивното бебе реши да биде рано.

Младата мајка излегла од родилиштето во придружба на нејзината мајка Вјекослава, а очигледно е дека сите обврски на извршување и родителство морале да влијаат на здравјето на новопечениот татко.

Loading...
Next Post

Најпознатиот астролог со прецизна анализа - ОВОЈ знак од Зодијакот ќе заработи убава сума пари во месец АВГУСТ!

Влијателниот, прославен руски астролог Павел Глоба е познат по исклучително прецизни астро предвидувања, а овој пат носи голем, детален месечен хороскоп за август. Посочува дека август ќе биде релативно мирен, но не и без изненадувања Еве детална месечна прогноза за секој хороскопски знак: ОВЕН Најдобро е да не им верувате […]