По веста дека има афера со Душко Тошиќ се огласи Софија Шашиќ! Ова е единствената вистина, сега се е јасно

admin22
loading...

Пред два дена како бом ба одекна веста за врската на Софија Шашиќ и Душко Тошиќ, која шокираше многумина, со оглед на тоа дека поранешниот фудбалер се уште е во брак.

– Софија уште од мала е навикната на удобен живот. Сака патувања, брендирана облека, оди на популарни места и иако е многу млада, живее на висока нога. Сите момци досега биле ситуирани и и обезбедиле животот каков што сака – рекол изворот за „Ало!“ на самиот почеток и открил како настанала емотивната врска меѓу Душко и Софија.

Мајката на Софија, Соња долги години е пријателка со сопругата на Душко. Тие двајца во неколку наврати се најдоа во исто друштво и потоа си се допаднаа. Секако, Софија знаела дека тој е оженет, па не сакала лесно да влегува во врска со него. Душко е 15 години постар, оженет, има две деца… – вели изворот.

– Сепак, тој и тврдеше дека бракот му е на стаклени нозе, ја опсипал со внимание и таа решила да му даде шанса. И двајцата многу патуваат, па контактите најчесто ги одржуваат во странство каде не мора да се кријат таму.

Заедно се неколку месеци, нивните најблиски пријатели се запознаени со целата ситуација и им помагаат да се гледаат што почесто, без да предизвикаат сомнеж. Најчесто се во некој од неговите станови – објаснил соговорникот, и открил дека сопругата на Душко дознала за оваа афера.

Додека српските медиуми пишуваат наголемо за наводната афера и нејзиниот сопруг Душко Тоѓиќ со ќерката на Жељко Сашиќ, Софија Шашиќ, Јелена ги игнорираше тие наводи и го поминува своето време квалитетно во луксузен хотел кој и приреди дочек за паметење.

Српската поп дива објави видео на социјалните мрежи на кое одлично се гледа како си поминува и забавува пред закажаниот концерт, а на трачевите и шпекулациите не обрнува внимание.

Карлеуша танцува на песната „Оставлјам те која ја пее со бугараската ѕвезда Азис.

За потсетување, од Божиќ 2022 година драмата се всели во нејзиниот животот Јелена Карлеуша, а од ден во ден во јавнсота се изнесуваат теории и шпекулации дека нејзиниот брак со Душко Тошиќ ќе ја издржи и оваа криза.

Како што во оваа прилика не се огласија ниту Софија, ниту Душко, наместо тоа, прво дал изјава нејзиниот татко, Жељко Шашиќ, измамник, кој пцуејќи кога го слушнал прашањето.

А потоа се огласи и мајката на Шашиќ, Соња, која за Информер.рс истакна дека информацијата за врската на нејзината ќерка со фудбалерот е нечија невкусна шега.

– Ова е нечија несолена шега, а веќе се испратени тужби – изјави Соња која не сакаше да открие дали во оваа прилика се слушнала со сопругата на Тошиќ, пејачката Ј.К., која ја отследи од социјалната мрежа Инстаграм.

Сега за Информер проговори и Софија Шашиќ:

– Сите тужби се поднесени, така што нема потреба од дополнителен коментар. Ако сакате да напишете нешто за мене, мојата работа и брендот, јас сум секогаш тука – напишала накратко Софија.

Loading...
Next Post

Ова се трите најсреќни знаци неделава, ЕДЕН ЗНАК ГО ЧЕКА УБАВ ПРИЛИВ!

ОВЕН Сфаќате дека не вреди да мразите или да се расправате бидејќи тоа не води никаде. Подобро е да се повлечеме и да размислуваме во тишина, дури и она што не ни се допаѓа сега. Потоа, оставете го сето тоа и фокусирајте се на она што е добро во вашиот […]