Погледнете како денес изгледа турската актерка која ја глумеше Лејла во серијата „Кога лисијата паѓаат“

admin22
loading...

Поминаа 14 години откако се снимаше турската серија „Кога лисјата паѓаат“, а беше доста популарна и во Македонија.

Од неодамна серијата повторно се емитува на телевизија Алфа, па љубителите на турските серии имаат можност уште еднаш да ја следат оваа турска драма.

Актерката Ѓокче Бахадир која ја играше ќерката Лејла Текин, се прослави токму со оваа улога.

Loading...

Ѓокче нормално е доста променета оттогаш, таа е активен корисник на Инстаграм каде може да се погледнат доста фотографии од нејзината приватност.

Актерката има еден пропаднат брак зад себе, и вели дека нема среќа во љубовта.

Loading...
Next Post

Утре несреќен ден за овие хороскопски знаци, посебно да се чува еден

ОВЕН Работа: Загрижени сте за својата заработка и често ви се чини дека некои работи по тоа прашање одат во погрешен правец. Љубов: Ви се допаѓа една личност за која не сте сгируни дали исто така има интерес за вас. Здравје: Ви треба одмор. БИК Работа: Не сте задоволни со […]