Познато е кој го пронајде телото на Џеј: Последните три дена тој се чувствувал многу лошо

admin22
loading...

Пејачот Џеј Рамадановски почина во неговиот дом во Белград.

Последните три дена тој се чувствувал многу лошо, а девојката со која живеел инсистирала да оди на лекар, пишуваат српските медиуми.

Меѓутоа, тој тврдел дека дека се тоа брзо ќе помине и дека нема потреба да оди на лекар.

Девојката го пронашла мртов, веднаш повикала Брза помош која се обидела со реанимација да го врати во живот, но без успешно.

Тој во своето последно интервју истакна дека се плаши од коронавирусот и дека е во строг карантин бидејќи короната може да биде кобна за него.

Loading...
Next Post

Три знаци на Зодијакот на кои им е судено да се збогатат

Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Наследство или добра деловна идеја – за овие три знаци, судбина е кога-тогаш да добијат големи пари, без многу работа и тортура. Бик Бикот е знак на просперитет и […]