Првпат ја покажа тетоважата: Протече досега невидена фотографија од Цеца Ражнатовиќ (фото)

admin3
loading...

Фолк ѕвездата Светлана Ражнатовиќ- Цеца во интервју за српските медиуми ја открила својата најболна тајна која што ја чувала со децении.

Имено, како што е познато во јавноста пејачката е мајка на две деца, Вељко и Анастасија. Нивниот живот таблоидите во соседството го следат во минута, но ретко кој знае дека Цеца била бремена и пред да го роди синот Вељко, но имала спонтан аб ротус.


После тоа, иако имала само 22 години не можела да затрудни. Затоа и било направено вештачко оплодување. Така со упорност и инвитро, на сопругот Жељко Ражнатовиќ – Аркан му родила две деца.

Легендата на фолк музиката Светлана Цеца Ражнатовиќ ќе има вкупно 10 концерти во јули и август, а ако земеме предвид дека нејзиниот хонорара е 30 000 евра, тоа значи дека Цеца за само два месеци ќе заработи 300 000 евра.


Претходните денови таа имала настапи во Љубовија, каде пеела пред неколку илјади луѓе на отворено, по најголемиот дожд, а неколку дена подоцна пеела и во дискотека во Будва.

До крајот на месецот ќе настапува и во Врњачка Бања, додека во август има закажано уште седум концерти, од кои два во Македонија, во Охрид и Пробиштип.


Се пишува дека за тие десет настапи, таа ќе заработи дури 300 000 евра, што секако е рекорд кога станува збор за летните турнеи на балканските sвезди.

Светлана Цеца Ражнатовиќ денес важи за една од најупсешните пејачки во регионот, а каде и да се појави знае да го привлече вниманието.


Таа е една од пејачките кои нема модни грешки и која речиси секогаш знае облече модни комбинации кои одлично и стојат на нејзината фигура.

Од почетокот на својата кариера, Цеца многу се менуваше, а сега на „Инстаграм профилот“estradni_bromazepam. се појави невидена фотографија од фолк пејачката.


Имено, на објавата таа на себе има градник, а на левата града може да се забележи нејзината тетоважа односно нацртано срце.

Вака тогаш изгледаше Ражнатовиќ.

Loading...
Next Post

Павел Глоба открива кои два хороскопски знаци ги очекува огромен успех во последната недела од јули

Најпознатиот астролог Павел Глоба открива кои два хороскопски знаци ги очекува огромен успех во последната недела од јули Познатиот руски астролог, Павел Глоба, именувал два хороскопски знаци кои треба да очекуваат големи промени на професионален и приватен план. Тој открил детали за последната недела од месец јули, кој ќе биде […]