Средината на месец Септември ќе донесе големи маки и солзи за еден хороскопски знак

admin22
loading...

Од проблем во проблем. Вака во една реченица може да се опише ситуацијата со која ќе се соочи еден хороскопски знак на средината од септември.

Тоа е хороскопскиот знак Риби.

Септември им носи премногу проблеми на работа. Можна е опција за напуштање на работното место. Надредениот не може веќе да ги толерира вашите глупости.

На љубовно поле не се случува ништо. Патите по поранешната љубов, но залудно. Продолжете напред, тоа е веќе завршена приказна.

Проблемите ќе бидат присутни и во домот. Можно е на некој член од семејството ненадејно да му се влоши здравјето. Сепак, тоа нема да биде со фатални последици.

Септември дефинитивно не е ваш месец.

Loading...
Next Post

Објаснете како да ги пуштам во училиште кога нашиот најголем син има ретка болест!? реагираше Ребека на фејсбук

Пејачката и претседател на здружението „Дајте ни крилја“ Ребека Јанковска- Ристески, преку својот Фејсбук профил реагираша на односот на државата кон семејствата кои имаат деца на кои им е потребна посебна нега. “Си голтам кнедли подолго време како и повеќето од вас. Оваа никако не можам да ја голтнам. Да […]