СТРУМИЦА ВО ЦРНО: Се самоуби 26 годишна Струмичанка!

admin22
loading...

Минувачите во близина на зградата Здравец, кај Партизан се соочија со тешка глетка. Според неофицијални извори, 26 годишна струмичанка си го одзеде животот фрлајќи се од трети кат.

На местото на немилиот настан брзо пристигнаа екипите на полицијата и Брзата помош и во моментот се врши полициски увид. Со повеќе информации во текот на денот.

Loading...
Next Post

ГАЗДИТЕ ДЕЦИДНИ: Не можеме да ги пуштиме сите родители со мали деца на платен одмор

Во трудоинтензивните гранки, како што е текстилната индустрија, каде што проценуваме дека околу 30 отсто од вработените се мајки со деца до 10 години, не можеме сите да ги пуштиме на платен одмор, затоа што тоа ќе значи ставање на клуч на врата, вели за „Слободен печат“ Ангел Димитров, претседател […]