Тања Савиќ го покажа човекот кој го освои нејзиното срце и призна: Сакам девојче! ФОТО

admin22
loading...

Taња Савиќ упати неколку совети до сите жени кои имаат проблеми во бракот.

– Она што можете да го направите е да се спасите. Или ќе страдаш, ќе се разболиш и ќе добиеш некоја ментална болест, а подоцна некој ра-к, тоа така оди.

Или ќе бегаш со без разлика на се. Па јас го избрав второто, иако мене и ситуацијата ме спаси донекаде. И оваа корона ми донесе нешто добро, можеби никогаш немаше да го препознаам мојот манипулатор, појма немам.

Не трпи психичко или физичко нас илство, психичкото насил ство понекогаш знае да биде полошо од физичкото – рече Тања во емисијата „Магазин Ин“.

Имено по агонјата која ја доживеа со својот се уште легален сопруг Душан Јованчевиќ, пејачката сега ужива со своите синови кои успеа да ги врати во родната Србија.

Поради вестите дека Тања Савиќ е во врска со градоначалникот на Бања Лука, нејзините следачи и поставија неколку прашања на оваа тема на Инстаграм

Папараците ја следат на сите страни поради нејзината наводна врска со Драшко Станивуковиќ, но до овој момент популарната пејачка Тања Савиќ никако не сакаше да зборува на оваа тема.

Тања на големо се врати на работата. Пејачката постојано објавува видеа на својот Инстаграм профил од што може да забележиме дека работи со полна пареа.

Но она што е нтересно е дека речиси секогаш со нејзе на настапите е нејзиниот брат во кој ја најде најголемата поддршка по целата ситуација низ која минуваше.

Тања Савиќ за прв пат проговори за врската со политичарот Драшко Станивуковиќ и во таа прилика ги потврди наводите дека се во врска, но и призна дека сакала да има девојче.

-Со срце сум за Бања Лука и отсекогаш сум била за Бања Лука, а за Приједор особено затоа што таму живее девојка која ја води мојата фан страна – на шега изјави Тања за Блиц.

– А каде е момчето?

„Тој е момче, па знаеш“, низ смеа изјави пејачката.

Тања ги откри деталите од нејзината романса со политичарот, поради што тој не се појави на нејзиниот настап во Белград синоќа, но зборуваше и за понатамошните планови.

-Би сакала да имам ќерка само здравје да ме служи за да не влезам некои доцни години, телото да ми издржи, па се надевам дека ако даде Господ, ако ми е судено, ќе имам ќерка да пее како мене. – рече Тања.

Loading...
Next Post

По исклучувањето од Беса веднаш се огласи Кастриот Реџепи - Никој не очекуваше ваков одговор!

Владата на Заев преживеа – ќе има ли ново мнозинство или предвремени парламентарни избори? По вчерашниот бурен ден во Законодавниот дом опозициската ВМРО-ДПМНЕ бара нови парламентарни избори, Кастриот Реџепи сам се пријави во МВР, а министерот за земјоделство Аријанит Хоџа од БЕСА поднесе оставка без да даде детали за следните […]