ТИЕ СЕ НАЈСИЛНИ: Жените родени во овие ТРИ ЗНАЦИ победуваат со својот шарм, НЕЗАВИСНИ СЕ и бестрашни, не се согласуваат на компромиси

admin22
loading...

Сите жени се посебни и уникатни на свој начин, убави со сите нивни разлики. Тие се украсени со различни својства, а астролозите издвојуваат 3 карактери во кои се родени најсилните жени! Еве кои се тие:

Кралица- РАК

Жените родени под овој хороскопски знак одгледуваат силни емоции кон своите партнери. Затоа, тие нудат безусловна љубов и се подготвени за апсолутно цело запечатување на некој близок. Тие се грижат за некој близок и семејство, ќе направат сè за да бидат среќни. Но, од друга страна, побарајте добрина и чесност од партнерот. Жените ракови понекогаш можат да се грижат премногу за работите што особено не се многу важни.

Loading...

Воинствена – Овен

Жените овни прават мажите да паднат на колена пред нив! Тие имаат силен карактер, непоколеблива волја, тие се однесуваат на сурови реалисти. Нивното внимание не е толку лесно за победа, и ако успеете, тогаш дефинитивно сте личност што вреди за нејзино внимание.

Овенот бара внимание, континуирана поддршка, секогаш ги постигнува своите цели, затоа мора да бидете подготвени за сето тоа. Жените овни ги прават своите мажи посилни, поодговорни и повредни.

Loading...
Next Post

Падна уште еден министер: Си поднесе оставка до Владата

Министерот за локална самоуправа Горан Милевски денеска ја доставил својата оставка до Владата. Оставката, како што посочуваат од Владата за МИА, ќе биде разгледана, а потоа ќе биде информирано Собранието кое на седница треба да ја констатира. Согласно процедурата, ќе биде предложено друго име на министерското место за локална самоуправа. […]