Цел на мајка си – Ова е синот на Драгана Мирковиќ- порасна во вистински фраер! ФОТО

admin22

Познатата фолк пејачка Драгана Мирковиќ веќе 20 години живее во Виена со своето семејство, а таа со својот сопруг Тони очигледно знаат да уживаат во својот дом кој не постојат зборови со кои може да се опише сиот луксуз.

Драгана и Тони Бјелиќ се венчале пред дваесет години, а за нивната љубов се зборува и денес.

Многумина и завидуваат на популарната пејачка поради нејзиниот совршен брак и прекрасното семејство кое го има со својот сопруг, а ни таа не крие колку е среќна со нив.

Имено станува збор за луксузна вила во која живее пејачката заедно својот сопруг и деца веќе со години наназад.

Во домот таа поседува затворен базен, има неколку спални соби, тоалет со сваровски детали, како и дневна соба исто така со кристални детали.

Домот поседува и возен парк вреден стотици илјади евра, а за домот бил заинтересиран и шеик кој сакал да даде 200 милиони евра за истиот, но пејачката културно го одби.

Познатата пејачка со Тони се омажи во 1999 година, а на свадбата носеше многу едноставна венчаница, носеше и бел мантил, во комбинација со бел мантил кој беше невообичаен детал на венчаницата.

Инаку Драгана Мирковиќ многу пати за јавноста има истакнато дека материјалните нешта на нејзиниот сопруг ништо не и значат. Таа секогаш говори како тој и е голема поддршка и со негова помош успеала да дојде до ова каде што е денес.

Драгана и Тони имаат успешен брак со кого има две деца, синот Марко и ќерката Мануела.

Пејачката Драгана Мирковиќ му го честиташе на синот Марко 20 – от роденден на Инстаграм и за првпат објави негова фотографија.

Иако често зборува за синот Марко и ќерката Мануела, Драгана не споделува фотографии од нив на социјалните мрежи, бидејќи не сакаат да се експонираат.

Сепак, на 20 – от роденден на својот наследник направи исклучок.

Таа сподели фотографија од Марко, а иако на истата е со заштитна маска, сепак можеме да видиме како тој изгледа.

Loading...
Next Post

Ова е прв ckaндал во јавност - Пријовиќ сред полно кафуле му покажа на сопругот каде му е местото!

Александра Пријовиќ е една од многуте ѕвезди на српската естрада која за само седум години, колку што помина откако за прв пат се појави во емисијата „Ѕвездите на Гранд“, од пејачка во локални ресторани и ромски веселби-стана една од најплатените. Кариерата ја започна како девојче. Од 13 години сними две […]