УЖИВААТ ВО ЗАФАТЕНИ МАЖИ: Овие женски хороскопи завршуваат како љубовници!

admin22

Некои жени како да се создадени за улога на втора жена. А во улогата на љубовници најчесто се наоѓаат дамите во овие хороскопски знаци.

1. Овен

На прво место се секако жените во хороскопскиот знак Овен. Тие имаат репутација на себични, па доколку проценат дека добро ќе се чувствуваат и во улогата на љубовници, најверојатно ќе им се препуштат на страстите.

Единствено од ова може да ги извлече нивната желба да бидат праведни.

2. Скорпија

Скорпиите секогаш се ставаат себеси на прво место. Покрај тоа, веруваат дека треба да уживаат во животот по секоја цена, а ако тоа подразбира и романтика со зафатени личности, тогаш тоа не е проблем.

3. Водолија

Некои жени уживаат кога цел им е некој маж кој е зафатен.

Loading...
Next Post

Женски хороскоп: Од каков маж треба да бегате, а кој ќе ве сака до крајот на животот?

Конечно одговор на најголемата љубовна дилема – дали да бегате од него или да останете до крајот на животот? Еве кој маж е за првото, а кој за второто: Жена Овен Вие во љубовта: За вас љубовта е страст и возбуда. Сакате да флертувате и лесно ја освојувате целта. Откако […]