Васил Хаџиманов испрати жестока порака до сите кои оставаа срамни коментари на „Фејсбук“ кај неговиот татко

admin22
loading...

Синот на Зафир Хаџиманов, Васил Хаџиманов, на „Фејсбук“ им возврати на сите кои оставаа недолични коментари за смртта на неговиот татко, коментирајќи го вирусот и неговата вакцинација.

Loading...
Next Post

Уште една земја прогласи победа над вирусот ковид-19, конечно граѓаните се вратија на нормалните животи

Време е позади себе да ја оставиме најлошата зима, вели претседателот на оваа земја. Гибралтар, малата британска енклава, одлучи да укине дел од епидемиолошките мерки како полициски час и носење на заштитни маски на улица после ваkцинирањето на 70 отсто од жителите, соопштија во четвртокот тамошните власти. Одлуката е донесена […]