(ВИДЕО) ЏЕЈ ЛО ГО ЗАПАЛИ ИНТЕРНЕТОТ: На шипка во секси сцена за кој цел свет зборува

admin3
loading...

Американската поп дива и актерка, Џенифер Лопез (Џеј Ло) доби номинација од американските новинари за Златен Глобус во филмот “Hustlers”.

Џеј Ло во филмот ја глуми Рамона, самохрана мајка која мора да заработува како стриптизета.

Таа беше пресреќна за номинацијата!

На Јутуб пред неколку недели беше поставена една секси сцена од филмот.

Имено Џеј Ло игра на шипка и навистина знае да танцува!

Таа помина дури 2 месеци вежбајќи за улогата која навистина прекрасно ја изглуми.

На видеото имаше различни коментари како ја бодрат Џеј Ло во нејзината глума но и нејзиниот изглед.

Loading...
Next Post

Се омажила со таткото на својот покоен маж поради финансии, а потоа се случило неочекуваното…

Животот понекогаш знае да не донесе до патишта кои никогаш не сме сонувале дека ќе ги одиме. Тоа се случило и со 46 годишната вдовица од Ниш, која се омажила со својот 76-годишен свекор поради неговата пензија. Но, се случило нешто непланирано. Ова е нејзината исповед. Откако мојот маж почина […]