(ВИДЕО) ХОРОР: Воспитувачки во детска градинка злоставуваат деца – ги тепаат, ги влечат и ги газат

admin22
loading...

Бруталноста оди до таму што на снимката се гледа како една од воспитувачките буквално го влече едно дете за рацете, а друга, пак, го држи детето на подот и го гази со нозете додека тоа плаче.

Воспитувачки во приватна детска градинка во населбата Вождовац во Белград злоставуваат, тепаат и ги газат децата кои им се оставени на чување.

Злоставувањето е обелоденето во видео кое со голема брзина се шири на социјалните мрежи, а на снимката која е направена со мобилен телефон може да се види како воспитувачките ги малтретираат уплаканите дечиња.

Бруталноста оди до таму што на снимката се гледа како една од воспитувачките буквално го влече едно дете за рацете, а друга, пак, го држи детето на подот и го гази со нозете додека тоа плаче.

Loading...
Next Post

Фетаи: Момчињата и рибарот се убиени кај Смилковско Езеро, се друго е научна фантастика FacebookTwitterViberMessenger

Денеска во судница, обвинителката Фатиме Фетаи во својот завршен збор за случајот „Монструм“ потврди дека четирите момчињата и рибарот се убиени кај Смилковското Езеро, пренесува „Слободен печат“. Со ова таа ја отфрли шпекулацијата дека наводно биле убиени на друга локација, па потоа биле донесени кај езерото. Фетаи нагласи дека масакарот […]