(ВИДЕО) Маријана беше фатена од нејзиното момче во НЕВЕРСТВО: Ја изнесе надвор од градот и и се одмазди на необичен начин

admin22
loading...

Дури и во соништата, таа не можеше да замисли дека момчето ќе и се одмазди вака

Неверојатна сцена се случи во Мексико, кога еден дечко одлучи да се одмазди на партнерката по име Маријана, откако откри дека таа му била неверна.

Прво и рекол дека и подготвил убаво изненадување, а во друштво на пријатели ја однел на место надвор од градот, каде што обично нема луѓе.

Loading...

Кога стигнале таму, Маријана почнала да погодува низ загатките што и ги дал, надевајќи се на убаво изненадување, и не погодувајќи што ја чека наскоро.

Од розовата лента од автомобилот, таа виде парче хартија на кое пишуваше: „Знам што правеше“, а потоа доби задача да најде црна кутија, со помош на пријателот на нејзиното момче, по дечкото возеше далеку.

Кога ја пронашла кутијата и ја отворила, нашла ролна хартија со лак и тука започнала непријатноста.

Таа го отвори весникот и ги најде своите пораки дека разменува со друго момче преку социјалните мрежи, и дека дошол нејзиниот партнер.

– Што е ова? Го изневери со Алехандро – изјавила пријателката што снимала, додека таа во неверување рекла дека ќе ја остави сама и истрчала до автомобилот на нејзиното момче, пренесува Historias del Mundo.

Тој, се разбира, не сакаше да ја пушти, и само неговиот пријател влезе во автомобилот.

Во тој момент, момчињата се освежија со пијалок и ја оставија неверната Маријана сама во бездната.

Видеото стана крајно вирално низ Мексико, а мислењата беа поделени.

Додека некои истакнуваат дека го добила она што го заслужила, други биле повеќе сентиментални и тврделе дека што и да направи, девојката не заслужува да биде оставена сама во бездната, каде што може да се соочи со животна опасност во секој момент.

Loading...
Next Post

Доаѓа многу тежок период за овие три знаци од Зодијакот

Меркур веќе некое време е во ретроградна состојба и тоа ќе влијае на сите хороскопски знаци, особено во однос на документацијата, изјави астрологот Владимир Влајиќ за НОВО ЈУТРО ТВ ПИНК и откри колку долго ќе трае овој „тежок“ период. Влајиќ рече дека ретроградниот Меркур влијае на сите знаци на зодијакот, […]