ВИДЕО ОД ТЕПАЧКАТА ВО АВТОБУС ВО КИСЕЛА ВОДА Неколку лица се повредени, нападната е и новинарска екипа

admin22
loading...

Автобусот во моментов стои, а има и многу полиција. Дел од присутните нападнале и новинарска екипа, пренесуваат медиумите.

Штотуку се случи немил настан во скопската населба Кисела Вода. Имено во еден од автобусите на ЈСП дошло до физичка пресметка на поголема група на луѓе, се претпоставува дека се ученици.

Полициските екипи се веќе на терен.

Loading...

Loading...
Next Post

(ВИДЕО) „ПОСТОЈАТ ЛИ ВОНЗЕМЈАНИ“ Најновиот испад на Бајден го шокираше цел свет

Сенаторот од Тексас, Тед Круз, сцената ја нарече страшна на Твитер, а неговиот советник за комуникација Стив Гест додаде: „Џо Бајден е целосно изгубен на сцената. Страшно и тажно“. Американскиот претседател Џо Бајден учествуваше на конференцијата на Глобалниот фонд во Њујорк. Откако го заврши говорот, од публиката следеше аплауз, а […]