(ВИДЕО) „ПОСТОЈАТ ЛИ ВОНЗЕМЈАНИ“ Најновиот испад на Бајден го шокираше цел свет

admin22
loading...

Сенаторот од Тексас, Тед Круз, сцената ја нарече страшна на Твитер, а неговиот советник за комуникација Стив Гест додаде: „Џо Бајден е целосно изгубен на сцената. Страшно и тажно“.

Американскиот претседател Џо Бајден учествуваше на конференцијата на Глобалниот фонд во Њујорк.

Откако го заврши говорот, од публиката следеше аплауз, а 79-годишниот Бајден почна да се повлекува од бината. Но, тогаш тој одеднаш застана и погледна наоколу со збунет израз.

Loading...

Потоа изгледа ги прашал луѓето околу него како да се симне од сцената, по што повторно се обидел да направи неколку чекори.

Сенаторот од Тексас, Тед Круз, сцената ја нарече страшна на Твитер, а неговиот советник за комуникација Стив Гест додаде: „Џо Бајден е целосно изгубен на сцената. Страшно и тажно“.

Loading...
Next Post

Овие 4 хороскопски знаци имаат натприродни способности!

Тие се различни – не се како другите луѓе, категорични се астролозите Сите знаеме колку се различни луѓето. Сепак, многумина ставаат голема група под заеднички именител – најчесто зодијак. Па, ако се држиме до ова, тогаш мора да прецизираме дека според астролозите претставниците на четири хороскопски знаци многу се разликуваат […]