За ова кусо фустанче на Рада Манојловиќ зборува целиот Балкан ФОТО

admin3
loading...

Пејачката Рада Манојловиќ наводно ќе се мажи за своето долгогодишно момче и колега Харис Берковиќ.

Парот е во врска веќе шест години, а гласините за претстојната венчавка почнаа поради нејзиниот престој во Градачац, каде живее младиот пејач.

Неименуван извор тврди дека пејачката последните месеци редовно престојува со Берковиќ кај неговите родители, а Рада и Харис наводно веќе разговарале за венчавката со родителите и добиле поддршка.

Пејачката не се огласи по овој повод, но досега неколку пати истакна дека не брза да се омажи.

“Моите се среќни кога јас сум среќна, не ме замараат со некои формалности. Ако ме прашате, бебето е многу поважно од бракот”, изјавуваше пејачката порано.

Рада Манојловиќ се појави во најпр овокативното издание што сме ја виделе досега. Таа во популарната емисија „Амиџи шоу“ со водителот Огњен Амиџиќ дојде во ултра кусо фустанче со кое речиси ништо не остави на фантазијата.

Какво фустанче избра за вечерва, коментираше Огњен, а потоа се слушна аплауз од публиката во студиото.

„Секогаш си пионерка кога е стајлингот во прашање“, додаде познатиот водител.

„Јас секогаш го носам она што ми се носи Не е воопшто проблем дали тоа некој го носи после мене“, изјави Рада.

Потоа водителот ја праша дали би можела да стане, да ја видат комбинацијата, п што пејачката стана.

Но во тој момент телевизиските камери го забележаа и она што требаше да остане сокриено. Имено, во прашање е долната облека што Рада ја носеше, а која секако требаше да остане подалеку од очите на јавноста.

„Сега сум како од Каменковци“, коментираше таа со насмевка.

Таа одвај успеваше да седи заради должината на фустанот, но во емисијата цело време беше одлично расположена.

Погледнете како изгледаше од глава до пети…

Loading...
Next Post

НЕ ВАЖИ ПЦР ТЕСТ - Земји во кои може да влезат само целосно вакцинирани патници

Јазот во стапката на вакцинација против новиот тип коронавирус (Ковид-19) помеѓу источните и западните земји членки на Европската Унија (ЕУ) не се затвора. Во некои западноевропски земји речиси сите возрасни се вакцинирани, додека во источните земји, како што се Бугарија и Романија, вакцинирани се помалку од една третина од возрасната […]